Ania F.

Konsultacja:

Pełny profesjonalizm. Widać, że naprawdę chcesz pomóc. To nie są spotkania „do odbębnienia”, ale w celu udzielenia skutecznej rady, popartej konkretami. Gotowość na przyjmowanie wszelkiego rodzaju pytań świadczy o pewności swojej wiedzy i swobodnym poruszaniu się w tematyce.

Bardzo Ci dziękuję. Pierwszy raz w życiu nabrałam nadziei, że jednak da się zrobić coś dobrego z moją skórą, że to już nie będzie walka z wiatrakami, tylko pierwszy krok do prawdziwej zmiany na lepsze. 

 

Warsztaty Bądź SuperVenus. Zaplanuj jak mieć piękną skórę ZAWSZE. 

Zaskakująco interesujące i wnoszące dużą dawkę wiedzy. Nigdy wcześniej nie interesowałam się moją skórą pod kontem dbałości o nią. Zwróciłaś, Agnieszko, moją uwagę na kwestie, których nawet dermatolodzy ze mną nie poruszyli. Nigdy wcześniej nie słyszałam na przykład o równowadze hydrolipidowej, a już samo to wyjaśniało by wiele reakcji mojej skóry na czynniki zewnętrzne.

Podczas warsztatów od początku aż do samego końca zachowywałaś profesjonalizm, a przede wszystkim cierpliwie odpowiadałaś na wszystkie nasze, nawet wydawałoby się najdziwniejsze, pytania. Choć były to przede wszystkim warsztaty merytoryczne, to nie pomylę się jeśli powiem, że każda z uczestniczek poczuła się tak, jak kobiety lubią się czuć, tj. „zatroszczona” :)