Natalia

Chciałam się z Panią podzielić niesamowitymi rezultatami jakie już osiągnęłam! Moja skóra skoczyła z 5 na 8.5 punkta w tydzień! A byłoby 9, gdyby nie kilka malutkich upartych krostek na czole :) Naprawdę nie mogę uwierzyć, że nawilżenie tak ją zmieniło. Moja skóra jest gładka, napięta i po prostu zdrowo wygląda. Wchłonęły się wszystkie nierówności (no prawie wszystkie). W tydzień pomogła mi Pani bardziej niż bardzo znani dermatolodzy, którzy eksperymentowali na mnie latami (bez większych sukcesów)! DZIĘKUJĘ!!!!

Kasia

dziękuję Ci bardzo ? ogólnie zbieram tyle pozytywów na temat poprawy stanu skóry a pielgnację twoją stosuję od ponad miesiąca ? jestes świetna ?

Ewelina

Pani Agnieszko, po przyjeździe do domu wyrzuciłam wszystkie buble, które miałam w łazience  ? dziś już wiem, czym się myje twarz. Już jest różnica w skórze, a to dopiero 9 dni ??? JEST PANI ANIOŁEM. Dziękuję

 

Izabela

Witam Pani Agnieszko chciałam bardzo Pani podziękować za konsultację i doradztwo w zakresie pielęgnacji. Już 1,5 miesiąca ja stosuję i jestem bardzo zadowolona. Moja skóra z każdym dniem wygląda coraz lepiej. Po miesiącu zaczęłam już wprowadzać dodatkowe produkty. Przebarwienia po trądziku są troszkę jaśniejsze.

Basia W.

Beauty Code to fantastyczny pomysł dla wszystkich kobiet, które chcą zwiększyć swoją wiedzę w zakresie świadomej i wartościowej pielęgnacji skóry. Okazuje się, że aby własciwie zadbać o swoją twarz wystarczy przestrzegać kilku podstawowych zasad, a odpowiednio dobrane kosmetyki, zawierające potrzebne składniki aktywne (zamiast niepotrzebnej chemii) wcale nie muszą być z najwyższej półki. Agnieszka stosuje indywidualne podejście, jest bardzo profesjonalna, cierpliwa i zawsze służy pomocą. Ma dużą wiedzę, wnikliwie i dogłebnie analizuje kazdy produkt przed poleceniem. Widze dużą różnicę w wyglądzie mojej skóry, a to dopiero początek :) Polecam!

 

Ania F.

Konsultacja:

Pełny profesjonalizm. Widać, że naprawdę chcesz pomóc. To nie są spotkania „do odbębnienia”, ale w celu udzielenia skutecznej rady, popartej konkretami. Gotowość na przyjmowanie wszelkiego rodzaju pytań świadczy o pewności swojej wiedzy i swobodnym poruszaniu się w tematyce.

Bardzo Ci dziękuję. Pierwszy raz w życiu nabrałam nadziei, że jednak da się zrobić coś dobrego z moją skórą, że to już nie będzie walka z wiatrakami, tylko pierwszy krok do prawdziwej zmiany na lepsze. 

 

Warsztaty Bądź SuperVenus. Zaplanuj jak mieć piękną skórę ZAWSZE. 

Zaskakująco interesujące i wnoszące dużą dawkę wiedzy. Nigdy wcześniej nie interesowałam się moją skórą pod kontem dbałości o nią. Zwróciłaś, Agnieszko, moją uwagę na kwestie, których nawet dermatolodzy ze mną nie poruszyli. Nigdy wcześniej nie słyszałam na przykład o równowadze hydrolipidowej, a już samo to wyjaśniało by wiele reakcji mojej skóry na czynniki zewnętrzne.

Podczas warsztatów od początku aż do samego końca zachowywałaś profesjonalizm, a przede wszystkim cierpliwie odpowiadałaś na wszystkie nasze, nawet wydawałoby się najdziwniejsze, pytania. Choć były to przede wszystkim warsztaty merytoryczne, to nie pomylę się jeśli powiem, że każda z uczestniczek poczuła się tak, jak kobiety lubią się czuć, tj. „zatroszczona” :)

Anna P.

Zarówno warsztaty jak i konsultacja podobały mi się bardzo. Dowiedziałam się wiele nowego o pielęgnacji i uporządkowałam wiedzę, którą dotychczas miałam. Już po miesiącu od warsztatów widzę poprawę mojej skóry po wprowadzeniu drobnych zmian w pielęgnacji (olejek arganowy). Myślę, że każda kobieta powinna być zadowolona z takiego warsztatu. Indywidualna konsultacja jest idealnym dopełnieniem – teraz wiem czego używać żeby pomagać mojej skórze. Polecam każdemu :)

Magda R.

Beauty Code powstało z myślą o kobietach. Szczególnie tych zapracowanych, które nie mają czasu i wiedzy jak w odpowiedni sposób zadbać o siebie oraz tych, które bywają raz na jakiś czas w gabinecie kosmetycznym.

Agnieszka to profesjonalistka w każdym calu. Jej bogata wiedza i weloletnie doświadczenie  wsparły mnie w odzyskaniu promiennej cery. Tak jak powtarza: podstawą zdrowej, lśniącej cery jest codzienna pielegnacja i dbanie o skórę regularnie najlepszymi kosmetykami specjalnie dobranymi do mojej cery. Moja domowa kosmetyczka została przez Agnieszkę kompletnie zrewidowana - nie ma juz w niej miejsca na szkodzące mojej cerze kosmetyki, a tylko te, które pielegnują ją każdego dnia.

 Moja cera odzyskała gładkość, promienny kolor i wiem, że jest codziennie zadbana tak, by zmarszczki pojawiły sie jak najpóźniej. Jestem zachwycona Beauty Code!